Godziny otwarcia
poniedziałek - niedziala 9:00 - 21:00

MULTIKINO

75 671 14 10
www.multikino.pl

Multipleks w Zgorzelcu jest trzecim otwartym w 2012 roku przez firmę Multikino S.A., a jednocześnie 27 kinem tej sieci w Polsce.

Miłośnicy filmów mają do dyspozycji trzy sale kinowe, które łącznie mogą pomieścić prawie 500 osób. Wszystkie sale zostały wyposażone w panoramiczne ekrany, cyfrowe projektory pozwalające na projekcje 3D oraz najwyższej jakości system dźwiękowy.

Multikino poza nieskazitelnym obrazem i dźwiękiem oferuje widzom nowoczesny wystrój wnętrz oraz zróżnicowany repertuar filmowy. Obok największych premier filmowych zagoszczą również koncerty, maratony filmowe, transmisje sportowe, Poranki dla dzieci oraz Kino na obcasach.

Więcej informacji oraz repertuar Multikina w Zgorzelcu będzie można znaleźć na stronie www.multikino.ploraz pod numerem telefonu: 75 649 14 10.

Informacje o spółce Multikino:

Multikino jest pierwszym operatorem, który w 1998 roku uruchomił w Polsce kino wieloekranowe (multipleks). Od tego czasu Multikino wyznacza najwyższe standardy w budowie i prowadzeniu kin. Grupa prowadzi działalność w segmencie kinowym i dystrybucji filmów. Multikino jest operatorem 26 kin w 20 miastach Polski z łączną liczbą 223 ekranów i 48 580 miejsc. W sierpniu 2007 r. Multikino otworzyło wyjątkowe kino w centrum handlowym Złote Tarasy w Warszawie. Obiekt składa się z 8 nowoczesnych sal, w tym Sali Premierowej na 777 osób, wyposażonej w światowej klasy projektor cyfrowy "Christie", fenomenalny system dźwięku Martin Audio i największy w Europie ekran przystosowany do projekcji cyfrowej (prawie 300 m2). W sierpniu 2010 roku Grupa otworzyła pierwsze kino za granicą w Rydze (8 ekranów i 1620 miejsc), a we wrześniu w Wilnie (7 ekranów i 1547 miejsca). Multikino to więcej niż kino! To największe premiery filmowe oraz koncerty, maratony, transmisje sportowe, Opery HD, Kino na obcasach, Multibabykino i wiele więcej. Multikino to także oryginalna sieć kawiarni Cavablanca Cinema Cafe. Od lat Multikino jest partnerem najważniejszych festiwali filmowych w Polsce w tym Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni, Camerimage i Warszawskiego Festiwalu Filmowego. Multikino jest w gronie światowych liderów kinowej cyfryzacji, dzięki wyposażeniu sal kinowych w projektory cyfrowe Dolby 3D Digital Cinema. Sieć z powodzeniem prezentuje w technologii 3D: filmy, koncerty, wydarzenia sportowe, opery oraz balet. Multikino jest liderem cyfryzacji w Europie czyli technologicznego i jakościowego przełomu w branży kinowej.

Kasy biletowe czynne na 15 minut przed startem pierwszego seansu. Zamknięcie kas 15 minut po starcie ostatniego seansu. Multikino zastrzega sobie możliwość zmian w repertuarze.

Informacja o salach:

    sala 1 Liczba miejsc: 165,
    sala 3 Liczba miejsc: 181,
    sala 2 Liczba miejsc: 145.

Godziny otwarcia Multikina:

Od 9.00 do ostatniego seansu (kasy zamykane są 15 minut po rozpoczęciu ostatniego seansu)

30
30
Wybierz kategorie
  • Moda
  • Obuwie
  • Usługi
  • Sport i rekreacja
  • Zdrowie
  • Strefa dziecięca
  • Dom i wnętrze
  • Kawiarnie i restauracje