Godziny otwarcia
poniedziałek - niedziala 9:00 - 21:00

Aktualności

Przed nami zakupy, robienie pisanek i przygotowywanie koszyczków wielkanocnych. Ręcznie wykonane ozdoby świąteczne, produkty ECO, najsmacznejszy miód, przyprawy naturalne, świece.

W walentynkowy weekend oraz w Walentynki w Multikinie widzowie będą mogli zobaczyć między innymi: „Miłość, seks & pandemia", „Miłość jest blisko", „Krime story. Love story", „Śmierć na Nilu", „Wyjdź za mnie" oraz „8 rzeczy, których nie wiecie o facetach". 💘

Zapraszamy na Jarmark Bożonarodzeniowy 11-12 oraz 18-19 grudnia w Zgorzelec Plaza!

Sprawdźcie nasze godziny otwarcia w Wigilię i Sylwestra, Godziny otwarcia "Organic Fitness" w okresie Świąteczno-Noworocznym

Już dziś kup bilet na „Legion samobójców. The Suicide Squad”!

„Legion samobójców. The Suicide Squad” od kilku dni zbiera świetne recenzje na całym świecie! Ten film trzeba zobaczyć na wielkim ekranie, dlatego już dziś rozpoczynamy przedsprzedaż biletów. Czy jesteś gotowy na ponowne spotkanie z oddziałem do zadań specjalnych, który złożony jest z najgorszych złoczyńców? Film „Legion samobójców. The Suicide Squad” ma premierę w przyszły piątek - 6 sierpnia.

„Wyprawa do dżunglii” oraz „Old” premierowo w Multikinie!

 30 lipca br. w kinach sieci Multikino premierowo można będzie zobaczyć między innymi: przygodowy film „Wyprawa do dżunglii” oraz thriller „Old”.

Zgorzelec Plaza – bo tak obecnie nazywa się przygraniczne centrum handlowo-usługowe w Zgorzelcu przeszło ogromną metamorfozę. Nowoczesny, elegancki design fasady na której dominują charakterystyczne dla obiektów nowego właściciela motywy kontrastujących ze sobą pionowych podziałów  skrywa bardzo przyjazną, dopracowaną w szczegółach przestrzeń.